10 Şubat 2016 Çarşamba

Sevgililer Günü Süpriz Önerileri


Sevgililer günü değince akla hep klasik hediyeler geliyor ne yazık ki... Türkler olarak pek te yaratıcı olduğumuz söylenemez genelde olay parfüm , saat ve kıyafet üçgeninde dolaşıyoruz. Reddetmeyin genelimiz öyleyiz :) bende genelde Gs store'un yolunu tutuyorum. Bu sene bir değişiklik yapmak için araştırmalar yaparken bulduğum fikirleri sizinle paylaşmak istedim. Her zaman kendi yaptıklarımız satın alınanlardan daha değerli olmuştur bence. Umarım Buğra'da bu postu okur ve fikir edinir :) Bir daha ki postta Sevgililer günü için özel kahvaltı önerileri paylaşacağım takipte kalın :) 


- Balonları tavana yapıştırıp uçlarına özel fotoğraflar bağlayabilirsiniz.


- Özel olarak sevgiliniz için fotoğraflar çekip hediye edebilirsiniz


                    - İşte favorim sevdiğiniz çikolatalardan çikolata buketi yapmak harika bir fikir bence- Güzel notlar yazıp kalp şeklinde aynaya yapıştırırsanız harika olmaz mı?- ya da arabasına küçük notlar yapıştırabilirsiniz- Fotoğraflardan kalp yapabilirsiniz


-mukavvadan harf kesip fotoğraf yapıştırıp hatta ışıklandırabillirsiniz.- Kırtasiyelerden bile bulabileceğiniz yazılabilecek kupalara güzel notlar yazıp verebilirsiniz.


-Daha çok bilinen fotoğraf puzzle'ı
- Yastığa ister istediğiniz mesajı yazıp isterseniz fotoğrafınızı bastırabilirsiniz.Hiç yorum yok:

Yorum Gönder