16 Aralık 2014 Salı

Eylül'ün Yeni Yemek Arkadaşları

            Merhaba arkadaşlar... Eylül ek gıdaya geçtiğinden beri kızıma güzel bir yemek takımı bulamamıştım. Geçenlerde facebookta bir grupta paşabahçenin güzel mama tabakları olduğunu gördüm. Yalovada paşabahçe olmadığı için hemen internette satış var mı diye kontrol ettik şükür ki varmış. Şükür ki diyorum çünkü gerçekten bir kedi sever olarak bunlara bayıldım :) . Eminim Eylül de fark etmeye başladığında çok beğenecek. Kargo süresi biraz uzundu ama beklediğime değdi. Gerçekten çok güzel ve çok tatlılar :)). Beni tanıyanlar renkli ve cicili bicili şeyeleri ne kadar sevdiğimi iyi bilir hatta yemek takımı olsa gerçekten seve seve kullanırım.

                    Bu kızımın servis tabağı küçük pasta tabağı boyutunda tam minişlere uygun porsiyonda.


Bu şirin kedicik yumurtalığımız gerçekten bayıldım...


Tatlı ayıcıklı kupa bardağımızda çoooook tatlı :)


Bu ayıcığı görünce iyi ki kızım var dedim :) oğlum olsaydı kesin içimde kalırdı :)


Bu kediş de kasemizin üzerinden merhaba diyor.


Paketimiz oldukça büyük ve sağlamdı. O kadar güzel paketlemişler ki profesyonellikleri her bir ayrıntıya yansıyor.


Daha önceleri yılbaşında paşabahçeden alışveriş yaptığımdan ve hediye paketlerinin üzerine yapıştırdıkları süslere bayıldığım için ürünlerin hediye paketi yapılmasını istedim ve bu harika cam lalelerle şık bir paket göndermişler sağolsunlar. Bu laleler bize ve size bereket,huzur ve mutluluk getirsin


4 yorum:

 1. afiyet bal kaymak olsun kızımıza:)

  YanıtlaSil
 2. Bayıldım..
  ben paşabahçeye bayılıyorum.. bazen ordan kendime aldığım şeyi bile hediye paketletiyorum :)) çünkü öyle güzel paketliyorlar ki..
  güle güle kullansın güzel yavru..
  bloguma beklerim ben de..sevgiler,

  YanıtlaSil